Antalya Aktur Lunapark Gezi Rehberi

Her ne kadar tarihi 1986'ya dayansa da Antalya Aktur Lunapark, 1991 yılından itibaren Antalya'da faaliyet göstermektedir. 40'ı geçkin eğlence ünitesiyle ve 300 kişi kapasitesindeki çay bahçesiyle Antalya Aktur Lunapark gezilip görülmeye değer denilebilecek nadide yerlerden biri konumundadır. Öyleyse gezeceğiniz yerler listesinin başına Antalya Aktur Lunapark'ı dâhil etmeyi unutmayın.

Antalya Aktur Lunapark

Antalya'nın en gözde mekânlarından biri olan Aktur Lunapark'ı için güven ve cesaretin bir araya geldiği eğlence dünyasıdır diyebiliriz. Gökyüzüyle kucaklaşabileceğiniz, bulutlarla iç içe geçebileceğiniz, adeta çocukluğunuza dönebileceğiniz ve kendinizi güneşe uzanan bir yolculukta bulabileceğiniz bu büyülü mekânın tadına varmak için ne bekliyorsunuz? Zira Antalya Aktur Lunapark'ında adrenalin salgılayacak olan hız treni ile ayrı heyecanlanacak, cesaretinizi sorgulayabileceğiniz dönme dolapları, çarpışan arabaları, ahtapotu, sıçrama tahtaları, gondolu, trambolini, atlıkarıncaları ve dahası ileyse eğlencenin sonunu getiremeyeceksiniz. Tabi oyun odasındaki hokeyleri, langırtları ve muhteşem fast foodları da unutmamak gerekir.

Fantastik dünyanın ta kendisi olan Antalya Aktur Lunapark'ı daha önce gitmediğinize üzülürken hayatınızın geri kalanında sıkça ziyaret etmek isteyeceğiniz eğlence mekânı olma özelliğini sizler için getireceğini de söylemek isteriz. 23 Nisan'ı şenlikleriyle en güzel şekilde sizlere hissettirecek olan Antalya Aktur Lunapark söz konusu zamanlarda 30 bin çocuğun ücretsizce eğlenmesine de izin verebilmektedir. Öyleyse büyük küçük fark etmeksizin eğlence arayışı içindeyseniz Antalya Aktur Lunapark'ın sizleri beklediğini unutmamalısınız.

Antalya Aktur Lunapark Nerededir?

Antalya Aktur Lunapark Akdeniz'in batısında yer alan Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde bulunmaktadır. Konyaaltı ilçesininse Pınarbaşı Mahallesinde yer alan Antalya Aktur Lunapark nerede olduğunu kolayca bulabileceğiniz mekânlardan biridir.

Antalya Aktur Lunapark'a Nasıl Gidilir?

Çocukların tüm zamanlarını içerisinde geçirmek istedikleri, bir gittiklerinde bir daha geri dönmek istemedikleri, büyüklerinse en az çocuklar kadar dikkatlerini çektiği görkemli eğlence mekânı olan Antalya Aktur Lunapark Pınarbaşı mahallesinin Atatürk Bulvarı üzerinde yerini almaktadır. Merkezden otobüsle 37 dakikalık mesafede yer alan ve yine merkezden 28 kilometrelik mesafe ile ulaşılabilmesi mümkün olan Antalya Aktur Lunapark yaz kış demeden her mevsim rahatlıkla gidebileceğiniz ve doyasıya eğlenebileceğiniz mekânlardan biri olmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. firmatis.com | 2019