Antalya Akvaryum Gezi Rehberi

Akvaryumların en büyüğü olan öyle ki bu durum dünyaca da böyle olan Antalya Akvaryum sizlere eğlenceyi, eğitimi ve ilhamı birlikte sunacaktır. 40 tematiğin ardından karşınıza çıkan ve uzunluğu 131 metre, genişliği ise 3 metre olan Antalya akvaryum dünyaca büyük ilgi görmekte ve herkesin büyüklüğü enlere ulaşan bu önemli mekânı tüm güzellikleri ile görmek istemesine davetiye çıkarmaktadır.

Antalya Akvaryum Gezmek

Dünyanın her bir köşesinden ziyaretine gelinen Antalya akvaryum, su altındaki sihirli dünyayı keşfetmek isteyenler için tüm gözdeliği ile boy göstermektedir. Buz Müzesi'nde ve tabi bir de Kar dünyasında gerçek karlardan toplar yapabileceğiniz ve WildPark içerisinde bulunan dünyanın gerek zehriyle gerek renkliliğiyle gerekse de ilginçliği ile enleri özelliğine sahip olan tropik macerada kendinizi bulabileceğiniz Antalya Akvaryum'una sizler ne zaman ziyarette bulunacaksınız?

Antalya Akvaryum'da yapabilecekleriniz bu kadarla sınırlı olmayacak. Zira Oceanride sinemasında kaptan Barbossa'yla dünya denizlerinde çok fonksiyonlu olan sinema teknolojilerini gezme fırsatını da yakalayabileceksiniz. Dilerseniz Antalya Akvaryum'una gittiğinizde hatıra fotoğraflarıyla, hediyelik eşya seçenekleriyle ve tabi Mcdonals, Gelatte ve Mado gibi lezzetlerle gezinizi tamamlayabileceğinizi de sizlere söyleyebiliriz. Baktıkça hayranlığınızın katlanabileceği Antalya Akvaryum adeta bir tasarımdır ve içerisinde olmaktan büyük mutluluk duyacağınız önemli mekânlardan en eğlencelisidir. Kısacası görülmediğinde pişman olunacak bir mekân denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri de Antalya Akvaryum olacaktır.

Antalya Akvaryum Nerededir?

Antalya'nın Konyaaltı ilçesi içerisinde yerini alan Antalya Akvaryum, Kompleks'le Antalya'nın havalimanı arasında 15 kilometrelik mesafe uzaklığında bulunmaktadır. Tam adres isteyenlere Dumlupınar Bulvarı'nın Arapsuyu mahallesini rota olarak gösterebiliriz.

Antalya Akvaryum Gezmeye Nasıl Gidilir?

Antalya'nın kalbi diyebileceğiniz Akvaryum, şehir merkezi içerisinde yer almakta ve Konyaaltı sahilinden yalnızca 70 metrelik uzaklıkta bulunmaktadır. Özel araçlarınızla rahatça ulaşabileceğiniz Antalya Akvaryum'a toplu ulaşımlarla, konakladığınız otellerin karşınıza çıkardığı organizasyonlarla, otobüs terminalleriyle ya da havalimanından kalkacak olan şehir içi otobüsleriyle de ulaşmanız mümkün olacaktır. Alternatifiniz çok, adresinizse kolay olurken sizler hala Antalya Akvaryum'u görmek için harekete geçmediniz mi? Açılışı sabah 10 kapanışı ise akşam 8 olan Antalya Akvaryum sizleri bekliyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. firmatis.com | 2019